Groepslessen tennis

05 Mei 2017

DE IDEALE COMBINATIE VAN SPORT EN SPEL

De tenniswereld is verslavend leuk! Droomt je zoon of dochter ervan om later te schitteren op Roland Garros of Wimbledon? Thermae Sports Merchtem helpt ze graag deze droom te verwezenlijken! Op maandag 18 september gaan we van start met onze groepslessen tennis. Laat je kids samen met ons de eerste stappen in de tenniswereld zetten of help hen hun techniek te verbeteren. Wie weet wordt hij of zij wel de nieuwe David Goffin of Kim Clijsters?

TENNISPRET VOOR ELK NIVEAU

Het tennisseizoen start op maandag 18 september. Tijdens de lessen leert je zoon of dochter stapsgewijs tennissen met een ander type bal. Ze komen terecht in een klein groepje van 4 kids van dezelfde leeftijd en hetzelfde niveau.

PRAKTISCH

Hebben jullie de knoop kunnen doorhakken? Schrijf je kids dan nu in! Samen met ons team van enthousiaste en gediplomeerde trainers krijgt je zoon of dochter ongetwijfeld in geen tijd het tennisspel onder de knie!

  • Tennisseizoen start op maandag  18 september 2017 en eindigt op zondag 10 juni 2018.
  • Voor kids vanaf 3 jaar.
  • Totaal van 32 lessen.
  • Lidkaart Tennis Vlaanderen en verzekering inbegrepen.
  • We voorzien drie betaaldagen: woensdag 6 september, zaterdag 9 september en zaterdag 16 september.
  • Inschrijven kan ENKEL aan de receptie. Opgepast: plaatsen zijn beperkt.